تکنولوژی

کامپیر24 | امکان دسترسی وزرشکاران به مکمل‌های ورزشی سالم میسر شد

کامپیر24 | امکان دسترسی وزرشکاران به مکمل‌های ورزشی سالم میسر شد

کامپیر24 | امکان دسترسی وزرشکاران به مکمل‌های ورزشی سالم میسر شد

سید سینا دُّر یتیم، مدیر عامل یکی از شرکت‌های دانش بنیان در حوزه دارویی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ ضمن بیان این مطلب اظهار کرد:متاسفانه یکسری از مکمل‌های ورزشی ناسالم از سوی ورزشکاران استفاده می‌شوند که این امر به دلیل محدودیت دسترسی آنها به مکمل‌های ورزشی سالم است.

وی تاکید کرد: مصرف مکمل‌های ناسالم موجب افزایش آنزیم‌های کبدی خواهد شد.

دُّر یتیم خاطرنشان کرد: مطالعاتی که ما در کشورهای اروپایی انجام دادیم، نشان داد آنها اقدام به تولید مکمل مشتق از “کلستروم” برای ورزشکاران کرده‌اند.

وی ادامه داد: کلستروم یا “آغوز” اولین شیر گاو بعد از زایمان است که به دلیل دارا بودن مقادیر بالایی از لاکتوزین، ایمونوگلوبین و فاکتورهای رشد، در تقویت سیستم ایمنی بدن انسان بسیار مؤثر است.

مدیر عامل این شرکت دانش بنیان یادآور شد: به دلیل وجود میزان بالای فاکتور رشد در این ماده مغذی، کلستروم برای تولید مکمل‌های ورزشی مورد استفاده قرار گرفته و برای عضله سازی موثر است ضمن آنکه این ماده میزان لاکتیک اسید را کاهش می‌دهد و در نتیجه درد و کوفتگی عضلانی را کاهش خواهد داد.

وی اظهار کرد: بر این اساس ما به منظور تامین این مکمل ورزشی، توسعه دانش فنی این محصول ارزشمند را در دستور کار قرار دادیم و در مدت 6 ماه وارد بازار کردیم.

دُّر یتیم در پایان تاکید کرد: در این محصول ایرانی با لیپوزومال کردن کلستروم، میزان جذب آن را در بدن افزایش دادیم.

انتهای پیام

کامپیر24 | امکان دسترسی وزرشکاران به مکمل‌های ورزشی سالم میسر شد 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا