تحقیق و پروژه

دانلود طراحی و ساخت كارت صوت ISA 2021

دانلود طراحی و ساخت كارت صوت ISA 2021

دانلود طراحی و ساخت كارت صوت ISA 2021

لینک دانلود محصول

طراحی و ساخت كارت صوت ISA


توجه :

شما می توانید با خرید این محصول فایل ” قلق های پایان نامه نویسی (از عنوان تا دفاع)” را به عنوان هدیه دریافت نمایید.

بنام خدا

نوشتار حاضر توضیح و گزارشی است راجع به ساخت وسیله‌ای كه قادر به ضبط صدا روی رایانه و تبدیل آن به فرمتی قابل درك برای سیستم عامل است و در واقع می‌توان آن را به نوعی مدار واسطی با استفاده از اسلات ISA كامپیوتر دانست.

این پروژه در واقع شامل سه بخش طراحی و ساخت بخش آنالوگ، طراحی و ساخت سخت‌افزار دیجیتال برای ارتباط با كامپیوتر و طراحی و اجرای نرم‌افزاری برای شناساندن به رایانه است.

به عقیده اینجانب مهمترین هدف این كار را می‌توان گامی برای درك نحوه ارتباط رایانه با محیط خارج دانست، كاری كه امروزه می‌تواند یكی از مهمترین اصول و نیازهای اتوماسیون باشد. زیرا با توجه به اینكه رایانه‌های شخصی اكنون وسایلی در دسترس و ارزان قیمت هستند، بهترین و ارزانترین راه اتوماسیون ارتباط دادن وسایل گران دیروزی به رایانه ارزان امروزی است كه با توجه به قابلیت برنامه‌پذیری فوق‌العاده بالا ما را قادر می‌سازد با هزینه‌ای بسیار كم امكاناتی فوق‌العاده زیاد را به وسایل خود اضافه نماییم و علاوه بر اینكه كاری كه سخت‌افزار پیچیده و گران قیمت انجام می‌داد را نیز رایانه با نرم‌افزار به نحوی بهتر و دقیقتر انجام خواهد داد. به عنوان نمادی از این روند در این پروژه بر خلاف كلیه كارتهای صوتی موجود در بازار كه روی برد خود تراشه‌ای به عنوان DSP دارند، با استفاده از یك نرم افزار كار پردازش سیگنال دیجیتال انجام می‌شود.

توضیحات خود را نخست با توضیح كامل اسلات ISA كه مهمترین بخش پروژه است آغاز می‌نماییم. سپس توضیحاتی راجع به كارتهای صوت موجود در بازار و در نهایت راجع به نحوه كار مدار آنالوگ، نحوه ارتباط با رایانه و چگونگی عملكرد نرم‌افزار ادامه می‌دهیم.

فهرست مطالب

پیش‌گفتار……………………………………………………………………………………………. 1

مقدمه‌ای بر باس ISA……………………………………………………………………………. 3

ISA BUS………………………………………………………………………………………….. 6

مقدمه‌ای بر كارت صوت………………………………………………………………………. 40

اصول طراحی كارت صوت پروژه…………………………………………………………… 44

شرح كار قسمتهای مختلف مدار……………………………………………………………… 47

مباحث نرم‌افزاری……………………………………………………………………………….. 54

ضمیمه‌ها…………………………………………………………………………………………… 56

دانلود طراحی و ساخت كارت صوت ISA 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا