اخبار روز

کامپیر24 | فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهرماه سال ۱۴۰۱

کامپیر24 | فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهرماه سال ۱۴۰۱

کامپیر24 | فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهرماه سال ۱۴۰۱

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ مهرماه سال ۱۴۰۱ دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان باید در تاریخ مهرماه سال ۱۴۰۱ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند و مشمولان اعزامی باید کارت تزریق واکسیناسیون کووید ۱۹ و واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند و عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان در این اطلاعیه متذکر شده است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق کانال خبرسربازی در پیام‌رسان سروش سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

بیشتر بخوانید:

توضیح سردار مهری درباره سربازی بیرانوند

۲۳۳۲۳۳

کامپیر24 | فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهرماه سال ۱۴۰۱ 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا