تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت حقوق خصوصی چیست 2021

دانلود پاورپوینت حقوق خصوصی چیست 2021

دانلود پاورپوینت حقوق خصوصی چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت حقوق خصوصی چیست

 

پاورپوینت حقوق خصوصی چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

علم حقوق به تنظیم روابط اشتغال دارد. پیچیدگی روابط امروزی نیز خود سبب شده تا علم حقوق سرشار از قواعد گوناگون و متفاوت باشد. بی­­­‌شک تحقیق و مطالعه‌­­ی این بی‌­­شمار قواعد حقوقی کاری توان‌­­فرسا و نادر و استثنایی است. بنابراین این نیاز احساس شد تا قواعد مرتبط و مشابه و همگون از قواعد نامرتبط و متفاوت و ناهمگون جدا شوند و هرکدام در دسته‌­­های­ متفاوتی نسبت به دیگری قرار گیرند. اساسی­‌ترین و عمده­­­‌ترینِ­ تقسیم‌­­­بندی­‌ها­ در این زمینه در در دو دسته خلاصه می­­­‌شوند:

حقوق خصوصی و حقوق عمومی؛

حقوق داخلی (ملی) و حقوق بین­‌­­المللی.

اگرچه تقسیم‌­­­بندی­‌­­های فوق، کامل و بی‌نقص نیستند، اما از کارآمدترین آنها هستند. برای همین در این مبحث ، می‌خواهیم ببینیم که حقوق خصوصی چیست.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه
تعریف حقوق خصوصی

شُعب حقوق خصوصی
حقوق مدنی
حقوق تجارت
پایان

 

عنوان : حقوق خصوصی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 275 کیلوبایت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

حقوق خصوصی چیست

دانلود پاورپوینت حقوق خصوصی چیست 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا