تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت تعیلم و تربیت کودکان سه تا چهار سال 2021

دانلود پاورپوینت تعیلم و تربیت کودکان سه تا چهار سال 2021

دانلود پاورپوینت تعیلم و تربیت کودکان سه تا چهار سال 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت تعیلم و تربیت کودکان سه تا چهار سال

پاورپوینت تعیلم و تربیت کودکان سه تا چهار سال در 50 اسلاید تهیه شده و برای دانشجویان رشته روانشناسی و همچنین مادرانی که فرزند آنها بین سه تا چهار سال سن دارد کاربردی می باشد.

استفاده از محتوای این فایل بصورت ویژه برای پدر و مادرهایی که به تربیت کودکان خود اهمیت می دهند ، پیشنهاد می شود تا با استفاده از اطلاعات و نکاتی که در این فایل بیان شده ، بتوانند در لحظات حساس تربیت فرزندانشان رفتار اصولی و منطقی از خود بروز دهند.

در ادامه می توانید بخشی از متن پاورپوینت تعیلم و تربیت کودکان سه تا چهار سال و فهرست آن را مشاهده کنید و برای دریافت محتوای کامل این پاورپوینت را خریداری و دانلود کنید.

 

مقدمه

کودک شما حالا سه ساله شده، اما سه سالگی بچه‌ها چطور است؟ در این مطلب با بخشی از روزهای زندگی یک کودک سه ساله آشنا خواهید شد.
دوست‌های خیالی
آیا کودکتان تاکنون از شما خواسته است که برای یک دوست خیالی یک صندلی اضافی پشت میز شام بگذارید؟ تقریباً نیمی از بچه‌های دو تا چهار ساله یک دوست خیالی دارند. این اشباح به این معنی نیستند که فرزند شما احساس تنهایی می‌کند یا ناسازگار است. در حقیقت، بچه‌هایی که دوستان خیالی دارند بیشتر احتمال دارد که در آینده خلاق، اهل همکاری و مشارکت، اجتماعی، مستقل و شاد باشند.

دوست خیالی می‌تواند انسان یا حیوان باشد و معمولاً اسم و شخصیتی متمایز دارد. این دوستان خیالی که محرم راز، همبازی، محافظ و سپر بلا هستند، به بچه‌ها کمک می‌کنند تا ایجاد رابطه با دیگران را تمرین کنند و اجازه می‌دهند تا یک بار هم که شده، کنترل اوضاع را آنها به دست داشته باشند. یک دوست خیالی می‌تواند روش کودک برای مواجهه با دنیایی باشد که به طور فزاینده‌ای دردسرآفرین و در حال گسترش است.

تماشای تعاملات فرزندتان با دوست خیالی‌اش می‌تواند بینش‌ مفیدی از ترس و استرس‌های او به شما بدهد. به عنوان مثال، اگر کودکتان می‌گوید که همبازی خیالی او از تاریکی یا از چیزی زیر تختش می‌ترسد، می‌تواند به این معنا باشد که در واقع خود کودک از این موارد می‌ترسد.
همچنین اگرچه عاقلانه است که به دوست خیالی فرزندتان احترام بگذارید، اما سعی کنید در این رابطه درگیر نشوید. به عنوان مثال، از استفاده از دوستان خیالی به عنوان روشی برای کنترل و گول زدن کودک برای رسیدن به هدف و انجام خواسته‌تان خودداری کنید. پس نگویید: «نانی نخودفرنگی‌هاش رو خورد، تو نمی‌تونی بخوری؟» درعوض، فقط سرنخی را که او می‌دهد دنبال کنید. فرزندتان در ژرفای وجودش می‌داند که این دوست یک مخلوق خیالی است و اگر شما خیلی راحت به وجود آن اعتقاد پیدا کنید، می‌تواند برای او کمی نگران‌کننده و ترسناک باشد. این اعضای اضافی خانواده‌ها معمولاً تا هفت سالگی ناپدید می‌شوند، زیرا کودک درگیر دنیای بسیار واقعی مدرسه می‌شود.

 

فهرست:

مقدمه

قدرت بازی و چرت زدن کودک
آداب معاشرت و ارتباط با دیگران
دندان‌ها و جدا شدن از کودک
کار با قیچی و بدخوابی
به هم ریختن زمان خواب
توپ‌بازی و دوباره پرسیدن
کتابخوانی و مفهوم خانواده
شمارش و لباس پوشیدن
درک تفاوت‌ها و نادیده گرفتن
سنت‌های خانوادگی و تعداد بچه‌ها
مهارت‌های خواندن و رشد قد و وزن

 

عنوان : پاورپوینت تعیلم و تربیت کودکان سه تا چهار سال

تعدا صفحات : 50

فرمت : ppt

پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

پاورپوینت تعیلم و تربیت کودکان سه تا چهار سال

 

دانلود پاورپوینت تعیلم و تربیت کودکان سه تا چهار سال 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا