اخبار ورزشی

کامپیر24 | مدال طلای حسینوند در تورنمنت ایتالیا با یک پیروزی و یک شکست

کامپیر24 | مدال طلای حسینوند در تورنمنت ایتالیا با یک پیروزی و یک شکست

کامپیر24 | مدال طلای حسینوند در تورنمنت ایتالیا با یک پیروزی و یک شکست

به گزارش ایسنا، رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام متئو پلیکونه به عنوان سومین مسابقات بین‌المللی رنکینگ اتحادیه جهانی، با برگزاری مسابقات هفت وزن نخست کشتی فرنگی در شهر رُم ایتالیا آغاز شد که نمایندگان ایران در روز نخست این مسابقات به یک مدال طلا و یک مدال برنز دست یافتند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که با حضور ۳ نفر و به صورت دوره ای برگزار می شود، محمد حسینوند پناهی در کشتی نخست با نتیجه ۱۱ بر ۷ فلورین تیتا از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب ماکس نوری از آمریکا شد اما با توجه به شکست این کشتی گیر آمریکایی مقابل کشتی گیر کشور رومانی، حسینوند با توجه به کسب امتیاز فنی بیشتر، صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم سجاد ایمن طلب در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب تیگران گالوستیان از فرانسه شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه‌نهایی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

محمدجواد رضایی دیگر نماینده ایران در این وزن پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل مورتن تورسن از نروژ با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مقابل حسرت جعفراف از آذربایجان با نتیجه ۸ بر ۳ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. رضایی در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۲ نیکلاس اوهلن از سوئد را از پیش رو برداشت و به مدال برنز رسید.

در وزن ۸۷ کیلوگرم حسین نوری در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر مهمتالی کوجوک عثمان از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل الکس کسیدیس از سوئد با نتیجه ۹ بر ۷ شکست خورد. و با توجه به راه نیافتن این کشتی گیر به دیدار فینال، نوری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر ایگور آلوز دیگو از برزیل را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل نیکولاز کاخلاشویلی از ایتالیا با نتیجه ۱ بر ۱ مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به دیدار رده بندی رفت. بالی در این دیدار در مصاف با الکس زوکه از مجارستان با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب و پنجم شد.

انتهای پیام

کامپیر24 | مدال طلای حسینوند در تورنمنت ایتالیا با یک پیروزی و یک شکست 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا