تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی صفحات وب 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی صفحات وب 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی صفحات وب 2021

لینک دانلود محصول

قسمتی از متن :

صفحه وب چیست?

زمانی که شما در مرورگر خود آدرس سایتی مانند www.ehsanweb.com را وارد می‌کنید، در واقع از مرورگر خود درخواست می‌کنید تا صفحه مورد نظر شما را نمایش دهد. مرورگر، درخواست شما را به سرور ارسال می‌کند و سرور در پاسخ، اطلاعاتی را به مرورگر شما می‌فرستد. اطلاعاتی که سرور به مرورگر شما ارسال کرده است محتوای صفحه درخواستی شما است که باید نمایش داده شود.

یک صفحه وب می‌تواند شامل انواع اطلاعات باشد. به عنوان مثال می‌تواند شامل متن، عنوان، منو، لیست، عکس، موزیک، ویدیو و حتی شامل پیوندهایی به صفحات وب دیگر باشد و نکته قابل توجه در مورد صفحه وب آن است که تمام قسمت‌‌های داخل آن با زبان html که یک زبان متنی و نشانه گذاری است تعیین و مشخص می گردند اگر شما قصد دارید طراحی سایت انجام دهید باید با چگونگی ساخت این صفحات در یک وب سایت آشنایی داشته باشید. بعنوان مثال باید با زبان html، css و javascript آشنایی داشته باشید.

 

 

انواع صفحات وب

 اطلاعات موجود در صفحات وب می تواند بصورت ايستا و پويا ايجاد گردند. در موارديکه اطلاعات بصورت ايستا در صفحات وب قرار می گيرند، مولفين صفحات از قبل آنها را آماده کرده و بر روی يک وب سايت ذخيره می نمايند. نظرات و ديدگاه های ملاقات کننده سايت و درخواست کننده صفحه، هيچگونه دخالتی در محتويات صفحه مورد نظر نخواهد داشت.

در صفحات وب پويا اطلاعات موجود در يک صفحه متناسب با شرايط متعدد بصورت کاملا” سفارشی آماده خواهد گرديد. فرض کنيد در رستورانی برای صرف ناهار رفته باشيم . ليست غذاهای موجود ( منو) که در اختيار شما قرار می گيرد يک ليست ايستا بوده و شما در صورت تمايل مجبور خواهيد بود که يکی از آنها را انتخاب نمائيد. شما صرفا” درخواست آن غذا را خواهيد کرد و غذای مورد نظر شما از طرف سرويس دهنده رستوران در اختيار شما گذاشته خواهد شد. تمامی مراحل مربوط به آماده سازی غذا از قبل انجام شده و نقش شما صرفا” انتخاب و درخواست است . وضعيت فوق نظير صفحات وب ايستا است.

 

فهرست مطالب : 

صفحه وب چیست
انواع صفحات وب
صفحات وب ايستا
مراحل آماده سازي صفحات وب ايستا
محدوديت هاي صفحات وب ايستا
مراحل آماده شدن يك صفحه وب پويا با تاكيد بر روش هاي Client-Side
مراحل آماده شدن يك صفحه وب پويا با تاكيد بر روش هاي Server-Side
تحلیل و بررسی صفحات وب
داده کاوی چیست؟
مراحل وب کاوي
انواع داده کاوی
انواع الگوریتم های وب کاوی
کاربرد های عمده وب کاوی

 

 

عنوان : پاورپوینت تحلیل و بررسی صفحات وب

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 43

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی صفحات وب 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی صفحات وب 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا