تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت اینترنت ماهواره ای چیست 2021

دانلود پاورپوینت اینترنت ماهواره ای چیست 2021

دانلود پاورپوینت اینترنت ماهواره ای چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت اینترنت ماهواره ای چیست شامل 42 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

 

مختصری از متن

مقدمه

کسب و کارهای مدرن در عصر تکنولوژی به اینترنت احتیاج دارند. اینترنت پرسرعت می‌تواند کیفیت خدمات یک شرکت را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل تعیین نوع سرویس اینترنتی بسیار مهم است. اینترنت ماهواره ای به عنوان جدیدترین سرویس اینترنتی مزایای فوق‌العاده‌ای دارد. اینترنتی که ایلان ماسک، میلیاردر و کارآفرین معروف حوزه تکنولوژی فراهم کرده است!

معمولا با شنیدن اسم ایلان ماسک، به فکر ثروت افسانه‌ای او می‌افتیم؛ خیلی از افراد هم او را با شرکت اتومبیل‌سازی تسلا می‌شناسند. اما او فعالیت‌های جالب‌تری هم مانند اکتشافات فضایی یا ایجاد اینترنت ماهواره ای هم انجام می‌دهد. سرمایه‌گذاری جدید ایلان ماسک روی پروژه Starlink است و قرار است که این پروژه، اینترنتی سراسری به همه انسان‌های کره زمین ارائه دهد. در این مبحث هر چیزی که قرار است در مورد شرکت spacex ایلان ماسک و پروژه استارلینک بدانید، ارائه می‌دهیم. با من در عظیم مدیا همراه باشید تا همه چیز را در مورد وصل شدن به اینترنت ماهواره ای با گوشی بدانید.

 

 

اینترنت ماهواره ای Starlink وشرکت SpaceX

اینترنت ماهواره ای با اینترنتی که ما در حال حاضر از آن استفاده می‌کنیم خیلی متفاوت است. اینترنت ماهواره ای به جای سیم‌کشی از طریق سیگنال‌ها کار می‌کند. اتصال اینترنت در زمین یک سیگنال به ماهواره موجود در مدار می‌فرستد و سپس سیگنال به دیش موجود در محل زندگی یا کار شما برمی‌گردد. اسپیس ایکس یکی از بهترین شرکت‌های ارائه‌دهنده این نوع خدمات اینترنتی است.

شرکت اسپیس ایکس در سال ۲۰۲۰ بیش از ۸۸۵ میلیون دلار بودجه از کمیسیون ارتباطات فدرال دریافت کرد و توانست پروژه استارلینک را در سال ۲۰۲۱ با شتاب بیشتری توسعه دهد. بیش از ۱۰۰۰ ماهواره تا ماه ژانویه وارد مدار زمین شده بود که این مقدار تا ماه ژوئن به حدودا ۱۸۰۰ ماهواره رسید. شرکت ایلان ماسک اعلام کرده است که در حال حاضر به بیش از ۱۰ هزار مشتری خدمات ارائه می‌دهد و در حال دریافت سفارش‌های بیشتر است. در ضمن اولویت اصلی این شرکت، افرادی است که هم‌اکنون بدون دسترسی به اینترنت پرسرعت زندگی می‌کنند. اینترنت spacex سرعت و پهنای باند فوق‌العاده‌ای دارد و قصد دارد این سرویس را به بیشترین تعداد کاربر ارائه دهد.

طبق گفته این شرکت، احتمالا سرویس‌دهی جهانی تا پاییز سال ۲۰۲۱ امکان‌پذیر خواهد بود؛ ولی به هر حال دسترسی مناطق مختلف به عوامل خاصی ارتباط دارد. ماسک طی سخنرانی در کنگره جهانی موبایل در ماه ژوئن اعلام کرد که استارلینک از ماه اگوست در سراسر جهان به جز قطب شمال و جنوب در دسترس خواهد بود.

 

 

Starlink دقیقا چیست؟

پروژه Starlink در SpaceX تنها به اینترنت ماهواره ای محدود نمی‌شود، بلکه این شرکت از سال ۲۰۱۵ در حال کار روی ماهواره‌های مداری است و اولین ماهواره خود را در سال ۲۰۱۸ به فضا پرتاب کرده است. این شرکت طی چند سال گذشته بیش از ۱۰۰۰ ماهواره طی ده‌ها پرتاب موفقیت‌آمیز به فضا پرتاب کرده است. اولین پرتاب در سال ۲۰۲۱ در ماه ژانویه و با حضور ۶۰ ماهواره Falcon 9 از مرکز فضایی کندی به مدار زمین انجام شده است. در هر پرتاب چندین ماهواره به فضا پرتاب می‌شود؛ تا جایی که تعداد ماهواره‌ها به ۱،۷۳۷ رسیده است. البته برخی از این ماهواره‌ها نمونه‌های اولیه یا واحدهای غیر عملیاتی هستند.

و …

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

اینترنت ماهواره ای Starlink وشرکت SpaceX

اما Starlink دقیقا چیست؟

آیا خانه من هم به اینترنت پرسرعت ماهواره‌ ای وصل می‌شود؟

سرعت سرویس اینترنت Starlink چقدر است؟

هزینه استفاده از اینترنت Starlink چقدر است؟

Starlink در چه موقعیت‌های جغرافیایی سرویس ارائه می‌دهد؟

آیا وضعیت بد آب و هوایی روی سرعت اینترنت تاثیر می‌گذارد؟

 

 

عنوان : پاورپوینت اینترنت ماهواره ای چیست

فرمت : pptx

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت اینترنت ماهواره ای چیست

دانلود پاورپوینت اینترنت ماهواره ای چیست 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا