تکنولوژی

کامپیر24 | کتاب “روایت یک رویش” به چاپ دوم رسید

کامپیر24 | کتاب “روایت یک رویش” به چاپ دوم رسید

کامپیر24 | کتاب “روایت یک رویش” به چاپ دوم رسید

 به گزارش ایسنا، کتاب “روایت یک رویش”، مجموعه‌ای از روایت‌های همکاران، دوستان و نزدیکان مرحوم دکتر سعید کاظمی آشتیانی است که درباره زندگی، شخصیت، فعالیت‌ها و خدمات علمی و فرهنگی این جهادگر به رشته تحریر درآمده است. این کتاب، روایتی جذاب از شخصیت آن مدیر دانشمند است که به ابعاد مختلفی از زیست جهادی او پرداخته است. کتاب “روایت یک رویش” به قلم ناصر ملائی، در راستای پروژه «تاریخ شفاهی جهاد دانشگاهی» تدوین و توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شده است.

دوست‌داران انقلاب اسلامی معتقدند، موفقیت‌های دکتر کاظمی آشتیانی در عرصه فناوری سلول‌های بنیادی و درمان ناباروری، ماحصل دانش، کار شبانه روزی، ایمان و باور به توانستن و روحیه جهادی بود و همه این ویژگی‌ها، از او شخصیتی برجسته ساخت. اصالت، ریشه‌دار بودن و باور عمیق به توانایی‌های داخلی در آثار برجای مانده از دکتر کاظمی آشتیانی موج می‌زند؛ این ویژگی کار او را به جایی رساند که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی «دیر باورها هم باور کردند» ایران در مسیر رشد علمی قرار گرفته است.

اخیرا رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنانی با تاکید بر لزوم حفظ و تعمیق هویت پرافتخار اسلامی ایرانی، معرفی شخصیت دکتر کاظمی آشتیانی را مورد تاکید قرار داده و بارها از شخصیت آن دانشمند مومن و جهادگر تجلیل کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، چاپ دوم کتاب “روایت یک رویش” در 406 صفحه، قطع رقعی و قیمت 75 هزار تومان وارد بازار نشر شده است. علاقه‌مندان برای خرید این کتاب می‌توانند به نشانی https://16book.ir مراجعه کنند. این کتاب همچنین از طریق فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فلسطین و چهارراه ولیعصر، کتاب‌فروشی شانزده و سایر فروشگاه‌های این سازمان در دسترس قرار دارد.

انتهای پیام

کامپیر24 | کتاب “روایت یک رویش” به چاپ دوم رسید 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا