اخبار روز

کامپیر24 | مردی که همسرش را با شلیک گلوله کشت بعد از خودکشی نجات پیدا کرد

کامپیر24 | مردی که همسرش را با شلیک گلوله کشت بعد از خودکشی نجات پیدا کرد

کامپیر24 | مردی که همسرش را با شلیک گلوله کشت بعد از خودکشی نجات پیدا کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس، سرهنگ لطف‌الله محمدی در این باره گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در یکی از محلات شهر قائمیه، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی به علت اختلاف خانوادگی با همسر ۴۲ ساله خود که در حال طی مراحل طلاق بوده‌اند درگیر و با یک قبضه کلت کمری وی را از ناحیه سر مورد هدف گلوله قرار داده که به علت شدت جراحت وارده در دم به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی کوه‌چنار تصریح کرد: قاتل ۴۶ ساله که عرصه را بر خود تنگ دیده بود با شلیک یک گلوله به سر خود قصد خودکشی داشت که ماموران سریعا وی را با کمک عوامل امدادی به بیمارستان اعزام کردند.
محمدی با بیان اینکه قاتل در بیمارستان بستری و حال عمومی وی رضایت‌بخش است، گفت: در صحنه درگیری یک قبضه اسلحه کلت کمری، دو تیغه خشاب و تعدادی فشنگ جنگی نیز کشف شد.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست در هنگام بروز مشکلات خانوادگی موضوع را از طریق مراکز مشاوره مجاز حل و فصل کنند و به جهت جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی تاب آوری فردی و اجتماعی را در خود تقویت کنند.
شهرستان نوپای کوه‌چنار به مرکزیت قائمیه در غرب استان فارس واقع است. این شهرستان در سال ۱۳۹۸ با مصوبه هیات وزیران شکل گرفت.

بیشتر بخوانید:

قتل زن ۲۰ ساله جلوی چشم فرزندانش

۲۳۳۲۳۳

کامپیر24 | مردی که همسرش را با شلیک گلوله کشت بعد از خودکشی نجات پیدا کرد 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا