اخبار ورزشی

کامپیر24 | رضا عابدینی: به تیم ملی والیبال زمان بدهید/ با زخم زبان کاری پیش نمی‌رود

کامپیر24 | رضا عابدینی: به تیم ملی والیبال زمان بدهید/ با زخم زبان کاری پیش نمی‌رود

کامپیر24 | رضا عابدینی: به تیم ملی والیبال زمان بدهید/ با زخم زبان کاری پیش نمی‌رود

به گزارش ایسنا، هفته اول لیگ ملت‌های والیبال برای ایران با پیروزی مقابل چین و استرالیا و شکست برابر هلند و ژاپن به پایان رسید. در پایان هفته اول و با تصمیم کادر فنی تیم ملی والیبال رضا عابدینی به دلیل مصدومیت و صابر کاظمی به دلایل فنی از برازیلیا عازم تهران شدند و بردیا سعادت و امیررضا سرلک برای هفته دوم به اردوی تیم ملی پیوستند.

رضا عابدینی، سرعتی زن تیم ملی والیبال در گفت‌وگو باایسنا به مصدومیت خود اشاره و بیان کرد: خدا را شکر مصدومیت حادی که فکر می‌کردیم نیست و بیشتر گرفتگی‌هایی است که دامنه حرکتی من را خراب کرده است. با تدابیری که دکتر فرهادی در نظر گرفته، فکر می‌کنم سه هفته دیگر به اوج آمادگی برمی‌گردم و به تیم ملی اضافه می‌شوم.

او در مورد عملکرد ایران در هفته اول لیگ ملت‌ها گفت: بازیکنان تمام تلاش خود را کردند. خیلی‌ها انتظار زیادی از تیم ملی دارند. دنبال بهانه تراشی نیستیم اما شالکه اصلی تیم عوض شده و جوان‌گرایی اتفاق افتاده است. با این حال ما ایران هستیم و باید بجنگیم. برای این پرچم می‌جنگیم اما آن چیزی که همه و خودمان می‌خواستیم نشد. خودمان هم دوست داشتیم بهتر از این اتفاق بیفتد اما به هر دلیلی نشد. امیدوارم به این تیم کمک شود و فقط تیشه به ریشه نزنند. با زخم زبان کاری پیش نمی‌رود.

عابدینی به ضرورت حمایت از تیم ملی اشاره و بیان کرد: اگر فقط انتقاد کنیم و ایراد بگیریم، اتفاق خاصی نمی‌افتد. همانطور که از رده‌های قبلی حمایت می‌شد باید از این تیم هم حمایت شود. با بردهایش شاد شویم و همانطور که جنبه برد داریم، جنبه باخت هم داشته باشیم. زمانی است که باید کنار این تیم باشیم نه مقابلش.

او در واکنش به انتقاداتی که به تیم ملی بعد از پایان هفته اول لیگ ملت‌ها شد، گفت: تیم به زمان نیاز دارد. تغییر نسل یا باید به تدریج اتفاق بیفتد یا اینکه جنبه تغییر نسل یکباره را داشته باشیم. بهانه تراشی نمی‌کنم اما همه جای دنیا نسل قبل را با نسل بعد تلفیق می‌کنند. الان اگر به طور مثال من به عنوان یک کم تجربه کنار معروف، موسوی و غفور قرار می‌گرفتم، تجربه کسب می‌کردم و الان آن را به کار می‌گرفتم اما در شرایط فعلی بازیکنان باید خودشان تجربه کسب کنند و این سخت‌تر است. بازیکنان و کادر تمام تلاش خود را می‌کنند. کسی آنجا نرفته که زنگ تفریح باشد یا صرفا پیراهن تیم ملی را بپوشد بلکه تلاش می‌کنند که بهترین اتفاق را رقم بزنند. اینگونه هم می‌شود اما باید کمی صبوری کنیم.

انتهای پیام

کامپیر24 | رضا عابدینی: به تیم ملی والیبال زمان بدهید/ با زخم زبان کاری پیش نمی‌رود 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا