تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت سازمان همکاری شانگهای 2021

دانلود پاورپوینت سازمان همکاری شانگهای 2021

دانلود پاورپوینت سازمان همکاری شانگهای 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت سازمان همکاری شانگهای

 

پاورپوینت سازمان همکاری شانگهای شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

نگاهی به اهداف این سازمان نشان می دهد که هر چند اهداف سازمان همکاری شانگهای بزرگ به نظر می رسد اما به عقیده کارشناسان چنانچه کشورهای عضو و ناظر از تمام ظرفیت های خود برای رسیدن به این اهداف استفاده کنند دستبابی به آن دور از دسترس نیست.

اعضای سازمان همکاری شانگهای (SCO) با داشتن مساحتی معادل 30 میلیون و 189 هزار متر مربع، سه پنجم از مساحت آسیا و با جمعیتی در حدود یک و نیم میلیارد نفر، حدود یک چهارم جمعیت کره زمین را در اختیار دارند.

همکاری اقتصادی کشورهای عضو، به‌عنوان یکی از اولویت‌های فعالیتی سازمان شانگهای، شناخته شده است.

در نخستین ملاقات سران کشورهای عضو در تاریخ 14سپتامبر 2001در شهر آلماتی، یادداشتی بین این کشورها در مورد اهداف و محورهای اصلی همکاری اقتصادی و منطقه‌ای و همچنین ایجاد شرایط مساعد در زمینه تجارت و سرمایه‌گذاری به امضا رسید.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
زمینه‌های همکاری سازمان همکاری شانگهای 
اهداف و وظایف 
اعضای سازمان همکاری شانگهای و نحوه عضویت در آن 
ساختار نهادی سازمان همکاری شانگهای 
پایان

 

عنوان : سازمان همکاری شانگهای

فرمت : پاورپوینت

حجم : 376 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت سازمان همکاری شانگهای

دانلود پاورپوینت سازمان همکاری شانگهای 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا