اخبار روز

کامپیر24 | سریال سرقت‌ها به «درختان خیابان» رسید

کامپیر24 | سریال سرقت‌ها به «درختان خیابان» رسید

کامپیر24 | سریال سرقت‌ها به «درختان خیابان» رسید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پلیس ری، سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز شنبه در تشریح این خبر بیان داشت: در پی چند فقره سرقت درخت در محدوده “قیامدشت” شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری این محل قرار گرفت.

وی در ادامه عنوان کرد: با رصدهای میدانی و تحقیقات تخصصی در نهایت ماموران موفق شدند هویت و مخفیگاه ۲ سارق را در محدوده “باغ اناری قیامدشت” شناسایی و در یک عملیات ضربتی هر ۲ متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه متهمان به سرقت و فروش درخت های سرقتی به همدستشان اعتراف کردند، گفت: متهمان اظهار داشتند با فروش درخت های سرقتی، مالخر اموال مسروقه درخت های سرقتی را تبدیل به ذغال می کرده است.

وی افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، کارگاه تولیدی غیر مجاز ذغال شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی ماموران انتظامی متهم مشغول تبدیل چوب به ذغال بود، دستگیر شد و در بازرسی از محل ۳۰ اصله درخت بریده شده و یک تُن ذغال کشف کردند.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال کشف شده را حدود یک میلیارد ریال برآورد کرده اند، افزود: با تکمیل پرونده هر سه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

بیشتر بخوانید:

خانم منشی، همدست سارقان مسلح خشن/ متهم به خاطر رسیدن به دختر مورد علاقه‌اش سرقت کرد!

انتقام از دختر پولدار بعد از شنیدن پاسخ منفی در خواستگاری

۲۳۳۲۳۱

کامپیر24 | سریال سرقت‌ها به «درختان خیابان» رسید 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا