اخبار ورزشی

کامپیر24 | حسین زاده: انتظار نتایج بهتری از آزادکاران در المپیک داشتیم

کامپیر24 | حسین زاده: انتظار نتایج بهتری از آزادکاران در المپیک داشتیم

کامپیر24 | حسین زاده: انتظار نتایج بهتری از آزادکاران در المپیک داشتیم

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، همت حسین زاده در ارزیابی از عملکرد کشتی گیران آزاد و فرنگی در بیست و چهارمین دوره بازیهای المپیک ناشنوایان، اظهار کرد: در این دوره از بازیهای المپیک تیم کشتی فرنگی با کسب ۴ مدال طلا، یک نقره و یک برنز بهترین عملکرد را در بازیهای المپیک داشتند، اما تیم ملی کشتی آزاد با کسب یک مدال طلا، ۳ نقره و ۳ برنز در حد انتظار ظاهر نشدند و نتایج راضی کننده نبود.
وی گفت: با توجه به برنامه ریزی ۴ ماهه و اردوهای غیرمتمرکزی که در کشتی آزاد و فرنگی پیش بینی شده بود، تلاش کسب عنوان قهرمانی در هر دو بخش بود که متاسفانه در آزاد به دلیل اشتباهاتی که کشتی گیران در فینال داشتند و به خاطر آسیب دیدگی ۲ نفر از کشتی گیران شرایط قهرمانی در آزاد فراهم نشد و پس از تیم ترکیه در جایگاه دوم قرار گرفتیم.

حسین‌ زاده تصریح کرد: برای موفقیت تیم ملی کشتی آزاد در المپیک کادر فنی و به ویژه علیرضا رضایی رییس انجمن و علی زندی مدیر فنی تیم ملی کشتی آزاد طی ۴ ماه گذشته زحمات زیادی کشیده بودند و هدف گذاری کسب ۳ مدال طلا بود که متاسفانه شرایط آن طور که انتظار داشتیم، پیش نرفت.

وی در پایان با اشاره به جوانگرایی در تیم ملی کشتی آزاد، افزود: بعد از المپیک سعی داریم با سرمایه گذاری در بخش جوانان، تیم را به سمت جوانگرایی سوق دهیم تا پشتوانه های خوبی را تزریق تیم ملی کشتی آزاد کنیم.

انتهای پیام

کامپیر24 | حسین زاده: انتظار نتایج بهتری از آزادکاران در المپیک داشتیم 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا