تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت پست مدرنیسم چیست 2021

دانلود پاورپوینت پست مدرنیسم چیست 2021

دانلود پاورپوینت پست مدرنیسم چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت پست مدرنیسم چیست

 

پاورپوینت پست مدرنیسم چیست شامل 63 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، تاریخ و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

مدرنیسم را به نو شدن تعریف کرده اند. مدرنیسم پروسه ای است جدید که همه چیز جایگزین گذشته می شود. آن چه از معنای مدرنیسم به دست می آید اینست که مدرنیسم در مقابل سنت قرار دارد؛ سنت و مدرنیسم دو جریان از هم جدامی باشند . با قطع سنت، مدرنیته به وجود می آید. البته این یک دیدگاه است. دید گاه دیگر براین باور است که مدرنیته در درون سنت شکل می گیرد. پس به این ترتیب مدرنیته یک مرحلۀ تاریخی است که در فرایند زمان به وجود آمده است. امروزه این مرحله خود از میان رفته مرحلۀ جدیدی به وجود آمده است که پسامدرنیسم نام می نهند. پسا مدرنیسم چیست؟ این سوال اصلی بحث را تشکیل می دهد. آیا مدرنیسم- مانندمدرنیته که از درون سنت سربرآورد- از درون مدرنیته به وجود آمده و ادامه مدرنیته  محسوب می گردد یا این که جریانی است مستقل که هیچ گونه وابستگیی به مدرنیسم ندارد؟ این یک سوال اصلی دیگر است که در این نوشتار به آن پاسخ داده می شود. هم چنان در نبشتۀ حاضر از رابطه مدرنیسم و پسامدرنیسم و نیز شاخصه های هریک وتفاوت آن ها، عوامل پیدایش پست مدرنیسم، دیدگاه های مختلف راجع به آن  ونقد پست مدرنیسم  صحبت به میان خواهد آمد.

روش بحث ما تحلیل تفسیری است. سعی خواهد شد تا اصل موضوع وچیستی پست مدرنیسم روشن  گردد.  ماقصد داریم با تحلیل تفسیری از پست مدرنیسم به اصل آن برسیم و در یابیم که با کدام ویژگی ها می توان پست مدرنیسم را از مدرنیسم تفکیک نماییم.

و …

فهرست مطالب

مقدمه

مدرنیسم چیست؟

ویژگی های مدرنیسم

تعریف پست مدرنیسم

حوزه های کاربرد اصطلاح پست مدرنیسم

تفاوت های مدرنیسم و پست مدرنیسم

پیشینۀ پست مدرنیسم

زمینه های شکل گیری پست مدرنیسم

عوامل پیدایش پست مدرنیسم

  ویژگی های پست مدرنیسم

برخورد های چندگانه نسبت به پست مدرنیسم درجهان سوم

پست مدرنیسم ورویکرد های مختلف

هستی شناسی ومعرفت شناسی پست مدرنیسم

نظریه پردازان پست مدرنیسم

نقد پست مدرنیسم

پایان

 

عنوان : پست مدرنیسم چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 420 کیلوبایت

تعداد صفحات : 63

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت پست مدرنیسم چیست

دانلود پاورپوینت پست مدرنیسم چیست 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا