تکنولوژی

کامپیر24 | کلید اولیه آزمون دستیاری امروز منتشر می‌شود

کامپیر24 | کلید اولیه آزمون دستیاری امروز منتشر می‌شود

کامپیر24 | کلید اولیه آزمون دستیاری امروز منتشر می‌شود

به گزارش ایسنا، چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی صبح روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در تعداد ۳۲ حوزه امتحانی و ۳۰ شهر کشور برگزار شد.

کلید اولیه به همراه دفترچه سؤالات آزمون دستیاری امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه منتشر می شود و داوطلبان از ساعت ۱۸ تا روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه می توانند اعتراض خود را به صورت اینترنتی سؤال مورد اعتراض و رفرنس مورد نظر ارسال کنند تا به آن رسیدگی شود.

در این دوره از آزمون تعداد ۱۲ هزار و ۷۲۵ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۸۴۷ نفر حائز شرایط بوده و مدارک شان تکمیل بوده است.

از میان ۱۱ هزار و ۸۴۷ نفر واجد شرایط، تعداد ۱۱ هزار و ۶۷ نفر کارت ورود به جلسه خود را دریافت کردند. تعداد ۵ هزار و ۸۶۱ نفر معادل ۴۶ درصد از داوطلبان مرد و ۶ هزار و ۸۶۴ نفر معادل ۵۴ درصد از داوطلبان زن هستند.

طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ نتایج اولیه آزمون دستیاری نیمه دوم خردادماه ۱۴۰۱ اعلام می‌شود و پس از اعلام نتایج اولیه، انتخاب رشته صورت می‌گیرد.

 امسال، اولویت‌های انتخاب رشته در چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی تا ۱۰۰ رشته محل افزایش یافته است و داوطلبان می توانند از نظر قبولی شانس بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام

کامپیر24 | کلید اولیه آزمون دستیاری امروز منتشر می‌شود 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا