تحقیق و پروژه

دانلود مدیتیشن جذب لاغری و آرامش به همراه هدیه 2021

دانلود مدیتیشن جذب لاغری و آرامش به همراه هدیه 2021دانلود مدیتیشن جذب لاغری و آرامش به همراه هدیه 2021

لینک دانلود محصولمدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش

 

این محصول مخصوص خانمها و آقایانی است که از چربی های اضافه بدنشان به ستوه آمده و می خواهند هرچه سریعتر از شر آنها خلاص شوند و زندگی عاشقانه تر و شادتری را تجربه کنند. همچنین این محصول مناسب کسانی است که مشغله زیادی دارند و می خواهند در زمان کوتاهی ذهن خود را منظم کنند و به آرامش برسند.

 

 

 

جذب لاغری با محصول کاهش وزن اصولی نیک جذب

 

محصول: مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش به همراه هدیه
آیا دوست دارید هرچه می خواهید بخورید، اما وزن بدنتان اضافه نشود؟ بله؟

پس باید ذهنتان را دوباره برنامه ریزی کنید. مدیتیشن طلایی ذهنتان را برای لاغر شدن تنظیم می کند بدون اینکه نیازی به فعالیت سخت فیزیکی داشته باشید.

 

محتوای محصول جذب لاغری چیست؟

فایل صوتی: مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش. مدت: 21 دقیقه، فرمت: mp3

هدیه ویژه: کتاب به راحتی به وزن دلخواهتان برسید. تعداد صفحه: 71، فرمت: pdf

 

ویژگی منحصر به فرد مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش:

1- مدیتیشن طلایی جذب لاغری بدن شما را برای لاغر شدن برنامه ریزی می کند.

 

2- مراقبه طلایی کاهش وزن بر اساس چند سال مطالعه آماده شده و شما به سادگی با شنیدن آن، به صورت ناخودآگاه بین روح و جسم خود آشتی برقرار کرده و سلامتی بیشتری را در زندگی جذب می کنید.

 

3- گوش دادن به مراقبه طلایی نیک جذب، آرامش و احساس واقعا خوبی را در زندگی شما به جریان می اندازد.

 

4- مراقبه طلایی طوری طراحی شده که احساس شما را نسبت به خودتان عالی کند و از این طریق انرژی شما را افزایش دهد.

 

مدیتیشن یا مراقبه چیست و چه کاری برای شما انجام می دهد؟

مدیتیشن یک عمل آگاهانه است و رسالت آن ایجاد دگرگونی مثبت در جهان هستی می باشد. با انجام آن شما به سطحی از پاکی و تقدس می رسید که بتوانید با قدرت و جسارت از بسیاری از آلودگی‌ها دور بمانید. با روی آوردن به مدیتیشن شما به آرامشی عمیق و مستمر جسمی و خلق  حالت روحی متفاوتی می رسید. مدیتیشن به شما این قدرت را می دهد که بتوانید از فشارهای شدید کار، خانه و روابط با دیگران رها شوید حتی پس از مدتی کوتاه، متوجه می شوید که خلاصی از زیر بار فشار های جسمی و روانی امکان پذیر است.

اگر به صورتی مستمر به انجام مدیتیشن بپردازید، چشم اندازهای متفاوتی از زندگی در برابر شما پیدا می شود. البته شدت و ابعاد گرفتاری‌های خارجی تغییری پیدا نمی کنند ولی نگرش شما نسبت به آنها تغییر می کند. مسلما این تغییر دیدگاه و برخورد با حوادث زندگی به تدریج صورت می گیرند. شما به ابعاد مقتدرتر و آگاهانه تری از وجودتان پی می برید که ضمن داشتن توانایی بیشتر در مقابله با ناملایمات و نامردمی‌ها، به جای اینکه در زیر فشارها خرد شوید می تواند از کنار یا از بالا نظاره گر آنها باشد.

شاید شما بعدها با نور و روشنایی متفاوتی به افراد بنگرید. رئیسی که در گذشته زندگی  را به شما تلخ می کرد، دیگر آنقدر بد و غیرقابل تحمل نخواهد بود. شما در شرایط متفاوتی و به صورت جدیدی او را ارزشیابی می کنید، همانطورکه  نگرش جدید و متفاوتی به جهان اطراف پیدا کرده‌اید، اگر ارزشیابی مجدد شما از ارزشها تغییر پیدا کند و شما با محک دیگری آنها را برآورد کنید در این صورت رفتار شما در مقابله با آنها عمیقا متحول خواهد شد. در این موقع شما احساس می کنید که آرامتر و ریلکس تر شده اید و کمتر عصبی و برافروخته می گردید و قدرت تطابق شما با محیط شدیدا افزایش پیدا می کند.  این حالت تحولات  و تغییراتی که در وجود شما شکل می گیرند، خیلی عمیق تر و گسترده ترند. آنچه که شما به ظاهر احساس نمی کنید، تغییراتی اندک و مستمر در فیزیولوژی کالبد شما هستند که به تحولاتی شگرف و بنیادین رفتاری می انجامند. روان شما آگاه‌تر و کالبد شما آرامتر می شود. نظم تنفسی شما تغییر پیدا می کند. آهنگ آن کند تر، عمیق تر و منظم تر می شود. تعداد ضربان نبض شما کاهش پیدا می کند. انقباض مستمر عضلانی کاهش می یابد. بدن شما عمیقا در شرایط آرامش قرار می گیرد.

با این وجود از لحاظ جسمی و روحی فعال و پرکارتر هستید. در این شرایط به علت آنکه انرژی های زیادی را بیهوده به هدر نمی دهید، دریافت اکسیژن کمتر شده و بازده گاز کربنیک هم کمتر می شود. میزان لاکتات موجود در خون که با میزان اضطراب درونی مرتبط است، در زمان مدیتیشن کاستی می پذیرد. در مواردی که شما به حالت مدیتیشن فرو می روید، بدن شما وضع بیداری عادی را دارد ولی میزان آرامش در شما خیلی بیشتر و عمیق تر شده است، آثار و پیامدهای نیکوی مدیتیشن به چند دقیقه مدیتیشن محدود نمی گردد، بلکه در تمام ساعات بعدی هم استمرار پیدا می کند. این نتایج تنها در شما حاصل نمی شود بلکه آثار و نتایج آن در اطرافیان شما نیز ظاهر می گردد.

با مدیتیشن طلایی جذب لاغری، بدون تقلا کردن می توانید وزن کم کنید.

بدون ورزش لاغر شوید

با استفاده از این محصول همه چیز آماده است تا شما در آرامش چربی های اضافه بدنتان را بسوزانید.

روش های قبلی شما، برای کاهش وزن، روش های ناکارآمدی بودند یا تغییراتی موقتی ایجاد می کردند. دیگر مهم نیست در گذشته چه کارهایی انجام می دادید؛ ولی اکنون وقت آن است تا کاری کاملا متفاوت انجام دهید. برای یک ماه بطور منظم به مراقبه طلایی گوش دهید.

اگر دوست دارید:
بدنی موزون و متناسب داشته باشید، به راحتی چربی های اضافه بدنتان را بسوزانید، در پیدا کردن لباس به مشکل نخورید و هرچه می خواهید بدون عذاب وجدان و نگرانی بخورید؛ مراقبه طلایی جذب لاغری با برنامه ریزی ذهنتان در این راه به شما کمک می کند.

اگر تصمیم شما برای لاغر شدن جدی است:
به شما افتخار می کنم؛ چون برای حل دغدغه ی جسمی و ذهنی خود، گام بزرگی برداشتید که از پرخوری جلوگیری کرده و انگیزه ی ورزش کردن را در شما ایجاد می کند. مدیتیشن طلایی جذب لاغری، افکار، رفتار و باورهای شما را پیرامون غذا، سلامتی و خوردنتان تغییر می دهد و به شما کمک می کند به وزن دلخواهتان برسید. می توانید هر چندبار که می خواهید به مراقبه طلایی گوش دهید و به وزن، تناسب اندام و سایز دلخواه خود دست یابید، تا آنجا که از داشتن چنین بدنی احساس خوشحالی کنید.

برنامه ریزی ذهن برای کاهش وزن:

ذهن شما مانند رایانه، دارای نرم افزار خاص خود می باشد که به شما در سازماندهی افکار و چگونگی رفتار کمک می کند. ریشه تمام مشکلات یک چیز است و آن اجرای برنامه های منفی است که در ضمیر ناخودآگاه نصب شدند. مدیتیشن طلایی جذب لاغری ذهن شما را با افکاری مثبت، همراه با اراده بسیار قدرتمند، پر می کند. زمانی که در حالت استراحت کامل به سر می برید، مراقبه ی طلایی، رایانه ی ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه ریزی مجدد می کند؛ بنابراین، نحوه تفکر شما به غذا عوض خواهد شد و احساس بهتری به خود خواهید داشت.
 

دانلود مدیتیشن جذب لاغری و آرامش به همراه هدیه 2021


آزمایش عملی برای اثبات تاثیر ذهن بر بدن:
خیلی جالبه، همین الان امتحان کنید!

 

“هر تصور ذهنی، واکنش بدنی خاص خود را بدنبال دارد. برای آزمایش این مسئله به ترتیب زیر عمل کنید: هر دو دستتان را به صورت موازی و در یک سطح، در جلوی بدنتان دراز کنید. چشمانتان را ببندید و تصور کنید که وزنه ی سنگینی از دست راست شما آویزان است و بادکنکی پر از گاز هلیوم، به دست چپ شما بسته شده است. سعی کنید، این تصور آنچنان در ذهن شما گسترش یابد که گویی واقعا چنین اتفاقاتی بر دو دست شما روی داده است. پس از لحظاتی چشمانتان را باز کنید، خواهید دید که دست راستتان در سطحی پایین تر از دست چپتان قرار دارد.”

 

هدیه ویژه:
کتاب الکترونیکی، به راحتی به وزن دلخواهتان برسید که در آن تکنیک های لاغری و روش EFT برای خنثی کردن باورهای چاق کننده و روش شفا دهی آموزش داده شده است. با خرید مدیتیشن طلایی جذب لاغری، می توانید این کتاب ارزشمند را به رایگان دانلود کنید. کتابی که شما را به سلامتی جسمی و روحی می رساند و بهترین زندگی را برای شما به ارمغان می آورد. آن هم فقط با برنامه ریزی ذهنتان.

 

 

 

 

دانلود مدیتیشن جذب لاغری و آرامش به همراه هدیه 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا