اخبار روز

کامپیر24 | پنج بازیگر به خانه‌ «پروین» آمدند

کامپیر24 | پنج بازیگر به خانه‌ «پروین» آمدند

کامپیر24 | پنج بازیگر به خانه‌ «پروین» آمدند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پنج بازیگر نمایش «پروین» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی و تهیه‌کنندگی داود نامور معرفی شدند.

هوشنگ قوانلو، مریم ندایی، آتنا تندرو، سهیل ملکی و حمید حسینی با نمایش «پروین» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی به روی صحنه می‌روند.

هوشنگ (اصلان) قوانلو بازیگر باسابقه‌ تئاتر، سینما و تلویزیون، فعالیت هنری را از سال ۱۳۶۹ آغاز کرده است و در کارنامه‌ کاری او همکاری با کارگردانانی چون بهرام بیضایی، اصغر فرهادی، محسن امیریوسفی، سیروس مقدم، محمدرضا اصلانی، شهرام مکری، یداله صمدی، دکتر علی رفیعی، ایرج کریمی، پوران درخشنده، ابوالفضل جلیلی و … به چشم می‌خورد.

سهیل ملکی و حمید حسینی هم که پیش‌تر سابقه‌ همکاری با حسین کیانی در نمایش‌های «چشم به راه میرغضب»، «تئاتر سعدی، تابستان سی و دو»، « همسایه آقا» را داشتند، در تازه‌ترین کار حسین کیانی، ایفای نقش می‌کنند.

مریم ندایی و آتنا تندرو هم دو ساکن دیگر در خانه‌ پروین هستند. مریم ندایی بازیگر تئاتر و صداپیشه، پیش‌تر دوبله‌ استانی مجموعه تلویزیونی‌ «ستایش» را برعهده داشته است، او همچنین در نمایش «شاه لیر» به کارگردانی مسعود دلخواه ایفای نقش کرده است. آتنا تندرو هم که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ به صورت جدی آغاز کرده است، دانش‌آموخته‌ مربیانی چون مسعود دلخواه، رضا ثروتی، عاطفه تهرانی و مرتضی اسماعیل کاشی بوده است. او در بیش از ۲۰ اثر نمایشی، فعالیت هنری در مقام بازیگر یا مشاور کارگردان داشته است.

نمایش «پروین» به قلم و کارگردانی حسین کیانی و تهیه‌کنندگی داود نامور از اوایل خرداد در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر، روی صحنه خواهد رفت.

۵۷۲۴۵

کامپیر24 | پنج بازیگر به خانه‌ «پروین» آمدند 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا