تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت تحریف ناپذیری قرآن 2021

دانلود پاورپوینت تحریف ناپذیری قرآن 2021

دانلود پاورپوینت تحریف ناپذیری قرآن 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت تحریف ناپذیری قرآن

 

پاورپوینت تحریف ناپذیری قرآن شامل 33 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

قرآن، کتابى است که خداوند آن را توسط پیامبر معصوم خود، به‌سوى انسان‌ها فرستاده است؛ و حکمت او مى‌طلبد که قرآن، سالم به دست هر انسانى برسد. در مورد تحریف قرآن بیشتر اهل سنت و تشیع بر این اعتقاد هستند که هیچ نوع تحریفى در آن صورت نگرفته است.

پیشینه‌ى بحث تحریف ناپذیرى قرآن را باید هم زمان با نزول قرآن و در متن آیات وحى جست و جو کرد. نقطه‌ى آغاز و سنگ بناى خلل ناپذیرى الفاظ قرآن را، خود قرآن پى نهاده است. پس از قرآن، کهن‌ترین سند تاریخى که هم‌اکنون در دست‌رس ماست و با بیان اوصاف و ویژگى‌هاى قرآن بر سلامت این کتاب گواهى مى‌دهد، فرازهایى از دعاهاى زبور آل محمد، صحیفه‌ى سجادیه است. و همچنین خطبه‌ى فدکیه‌ى زهراى مرضیه(س) که بخش قابل توجهى از آن به بیان ویژگى‌هاى قرآن پرداخته و سپس خطبه‌ها و نامه‌هاى امام على(ع)‌ در نهج البلاغه ‌که قرآن را به گونه‌اى معرفى کرده‌اند که امکان دست‌برد در ساختار آن را منتفى مى‌سازد.

   و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

تحریف در لغت

تحریف در اصطلاح

اقسام تحریف

أدله عدم تحریف

شواهد نزاهت قرآن از تحریف‌

شواهد تاریخى‌

نقد روایات دالّ بر تحریف‌

تهمت تحریف به شیعه

تحریف قرآن از دیدگاه اهل تسنّن‌

پایان

 

عنوان : تحریف ناپذیری قرآن

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

تحریف ناپذیری قرآن

دانلود پاورپوینت تحریف ناپذیری قرآن 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا