تکنولوژی

کامپیر24 | داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی می توانند مدارک خود را رفع نقص کنند

کامپیر24 | داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی می توانند مدارک خود را رفع نقص کنند

کامپیر24 | داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی می توانند مدارک خود را رفع نقص کنند

به گزارش ایسنا، با اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی آن دسته از داوطلبان چهل و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که مطابق دفترچه راهنمای آزمون مدارک خود را به طور کامل ارسال نکرده‌اند از امروز شنبه ۱۷ اردیبهشت تا روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت به مدت دو روز فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی  به نشانی sanjeshp.ir نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام کنند.

طبق اعلام معاونت آموزشی وزارت بهداشت چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی ۱۴۰۱ روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

کارت ورود به جلسه آزمون فوق ساعت ۸ روز سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه جاری بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است.

در این رابطه دکتر باقری فرد معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به آخرین تصمیمات شورای آموزش پزشکی درباره آزمون دستیاری پزشکی تاکید کرده بود: در نشست شورا مقرر شد با توجه به مشکلات داوطلبان و شلوغی‌های اسفند ماه، از دوره چهل و نهم، آزمون اردیبهشت ماه برگزار شود.

وی درباره قدیمی بودن برخی منابع آزمون دستیاری پزشکی و رای دیوان عدالت اداری در خصوص تغییر این منابع گفت: دیوان عدالت اداری بر اساس مصوبات قبلی وزارت بهداشت مبنی بر این که منابع آزمون دستیاری هر دو تا پنج سال یک بار باید تغییر کند، رای به تغییر منابع آزمون داده بود که با حذف شرط سال و رفع نقص مصوبات، مشکل قدیمی بودن منابع حل شد و منابع آزمون دوره ۴۹ تغییری نمی‌کند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت تصریح کرده بود: به منظور سهولت داوطلبان، منابع آزمون دستیاری مشابه آزمون پیش کارورزی خواهد بود و منابع آزمون را هیات بورد تعیین و وزارت بهداشت این منابع را اعلام می‌کند.

انتهای پیام

کامپیر24 | داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی می توانند مدارک خود را رفع نقص کنند 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا