اخبار ورزشی

کامپیر24 | بلیت فروشی الکترونیکی ذوب‌آهن-پرسپولیس از امروز

کامپیر24 | بلیت فروشی الکترونیکی ذوب‌آهن-پرسپولیس از امروز

کامپیر24 | بلیت فروشی الکترونیکی ذوب‌آهن-پرسپولیس از امروز

احمدرضا هادی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص ظرفیت خرید بلیت برای تقابل تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس تهران، اظهار کرد: این دیدار در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد که ۱۵ هزار صندلی ظرفیت دارد، که با اعلام ستاد ملی کرونا تنها ۳۰ درصد از آن به فروش می‌رسد. این ۵ هزار قطعه بلیت نیز به نسبت ۹ به یک میان تیم‌های میزبان و میهمان تقسیم خواهد شد.

او ادامه داد: ۵هزار بلیت آماده از امروز- شنبه ۱۷ اردیبهشت از ساعت ۱۴ در سایت http://www.zobahansport.ir به فروش می‌رسد که ۴۵۰۰ قطعه برای هواداران ذوب‌آهن و ۵۰۰ تا برای پرسپولیسی‌ها خواهد بود.

مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال اصفهان تأکید کرد: شرط اصلی ورود هواداران کارت واکسنِ تزریقِ سه دوز، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ارائه بلیت و داشتن کارت شناسایی معتبر است.

هادی با تأکید بر عدم تهیه بلیت از بازار سیاه، خاطرنشان کرد: بلیت‌فروشی این دیدار صرفاً از درگاه الکترونیکی صورت خواهد گرفت و بلیت‌فروشی حضوری در محل ورزشگاه وجود نخواهد داشت. همچنین بلیت‌های موجود در بازار سیاه نامعتبر و غیرقابل انتقال است.

وی یادآور شد: هواداران بدون دریافت بلیت در محل برگزاری مسابقه و برابر درهای ورزشگاه تجمع نکرده و بلیت را تنها از طریق سامانه اعلام شده تهیه کنند.

انتهای پیام

کامپیر24 | بلیت فروشی الکترونیکی ذوب‌آهن-پرسپولیس از امروز 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا