اخبار روز

کامپیر24 | رحیم نوروزی بازیگر «شام آخر» شد

کامپیر24 | رحیم نوروزی بازیگر «شام آخر» شد

کامپیر24 | رحیم نوروزی بازیگر «شام آخر» شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «شام آخر» کاری جدید از مسعود دلخواه، کارگردان، بازیگر و مدرس تئاتر است که طی سال‌های گذشته نمایش‌هایی چون «مفیستو» را در سالن اصلی تالار مولوی، «شاه‌لیر» را در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر و… روی صحنه برده است.

دلخواه در «شام آخر»، در کنار گروه بزرگی از بازیگران و خوانندگان نسل جوان، از حضور چند بازیگر مطرح و باتجربه چون کاظم بلوچی، رحیم نوروزی و شهین نجف‌زاده نیز بهره می‌برد.

دلخواه درباره این نمایش که از اواخر اردیبهشت‌ در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود، گفت: «نمایشنامه «شام آخر» براساس بخش‌هایی از رمان «مرشد و مارگاریتا» نوشته میخاییل بولگاکف و همینطور چندین منبع دیگر نوشته شده است. «شام آخر» همان‌گونه که از نامش برمی‌آید، درباره لحظات آخر زندگی حضرت عیسی مسیح(ع) به روایت مریم مقدس و حواریون او و همچنین محاکمه آن حضرت توسط پیلاطوس، حاکم یهودی است.»

نمایش «شام آخر» با رویکردی مدرن و با شیوه اجرایی نیمه موزیکال، توسط بیش از ۳۰ بازیگر و خواننده و نوازنده و به کارگردانی مسعود دلخواه از ۲۵ اردیبهشت تا پایان خرداد ۱۴۰۱ در تماشاخانه ایرانشهر، اجرا می‌شود. پیش از این حضور فاطمه زعفرانی (طراح صحنه و لباس)، عرفان شیرنگی (مدیر تولید)، آرمان پارسیان (آهنگساز و رهبر گروه نوازندگان)، محمدمهدی سامی‌منش (طراح نور) و امیر پارسائیان‌مهر (مدیر امور رسانه و روابط‌عمومی) در این نمایش قطعی شده بود.

پیش‌فروش بلیت این نمایش که روزهای پایانی تمرینات خود را سپری می‌کند، از روز دوشنبه، نوزدهم اردیبهشت‌ آغاز می‌شود.

۲۵۹۲۵۹

کامپیر24 | رحیم نوروزی بازیگر «شام آخر» شد 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا