تکنولوژی

کامپیر24 | دانشجویان کارشناسی ارشد شریف به دانشگاه بازمی‌گردند

کامپیر24 | دانشجویان کارشناسی ارشد شریف به دانشگاه بازمی‌گردند

کامپیر24 | دانشجویان کارشناسی ارشد شریف به دانشگاه بازمی‌گردند

به گزارش ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرده که با توجه به روند کاهش شیوع بیماری کووید-۱۹ در  کشور و هماهنگی صورت گرفته با دانشکده‌ها و اداره امور خوابگاه‌ها، از روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، کلاس‌های مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

دانشجویان این دانشگاه می‌توانند جهت اطلاعات از جزئیات تشکیل کلاس‌های خود از روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه به سامانه آموزش دانشگاه شریف مراجعه کنند.

بنا بر اعلام مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف، جهت مساعدت با دانشجویان،‌ در شرایط خاص و با ارائه دلایل موجه، امکان عدم رعایت کف واحد (۸ واحد) و حذف بیش از یک درس قابل بررسی بوده و لازم است دانشجو در زمان حذف تک درس که در بازه زمانی ۷ تا ۱۶ خرداد ماه سال جاری انجام خواهد شد، درخواست خود را از طریق سامانه آموزش دانشگاه صنعتی شریف به همراه مستندات و دلایل جهت بررسی ارسال کند.

دکتر محمود سعادت، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف پیش از این در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تاریخ‌های بازگشت دانشجویان این دانشگاه اظهار کرده بود: ما تاریخ ۱۷ اردیبهشت و ۱۶ خرداد ماه را برای مراحل بعدی حضور دانشجویان در دانشگاه ها در نظر گرفته‌ایم تا بخشی دیگر از دانشجویان به خوابگاه‌ها و کلاس‌ها بازگردند. تعطیلات پیش از این دو تاریخ فرصت مناسبی است که دانشجویان ساکن شهرستان به تهران بازگردند و در خوابگاه‌ها ساکن شوند.

وی با اشاره به ظرفیت کلاس‌های دانشگاه صنعتی شریف افزود: از قدیم، دو نوع ظرفیت برای کلاس‌ها در دانشگاه صنعتی شریف وجود داشته که با عنوان ظرفیت امتحان و ظرفیت کلاس شناخته می‌شود. در مواقع امتحانات فاصله‌گذاری صندلی‌ها رعایت می‌شود و موقع کلاس‌ها فواصل عادی است. در حال حاضر به دلیل لزوم رعایت مسایل بهداشتی، کلاس‌ها بر اساس ظرفیت امتحانی در حال برگزاری است تا فاصله اجتماعی رعایت شود و مشکلی در رابطه با ابتلای دانشجویان به کووید-۱۹ پیش نیاید.

دانشگاه صنعتی شریف پیش از این نیز اعلام کرده بود که تمامی امتحانات پایان ترم این دانشگاه برای تمامی مقاطع به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کامپیر24 | دانشجویان کارشناسی ارشد شریف به دانشگاه بازمی‌گردند 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا