تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت مالیات بر ارزش افزوده 2021

دانلود پاورپوینت مالیات بر ارزش افزوده 2021

دانلود پاورپوینت مالیات بر ارزش افزوده 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت مالیات بر ارزش افزوده

 

پاورپوینت مالیات بر ارزش افزوده شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

مالیات بر ارزش افزوده یا VAT چند سالی است که به لیست مالیات های دریافتی توسط نظام مالیاتی کشور اضافه شده است . مالیات بر ارزش افزوده یا ( VAT ) یک مالیات عام است که بر همه کالاها و خدمات مگر کالاها و خدماتی که معاف از مالیات باشند اعمال میشود . مالیات بر ارزش افزوده مالیاتی است که از کل مراحل تولید و توزیع کالاها و خدمات دریافت میشود .

هر خدمات یا محصولی که تولید میشود برای تولید آن مراحل مختلفی طی میشود مثلا برای تولید یک مانتو در یک گارگاه مانتو دوزی اول پارچه مانتو توسط تولید کننده پارچه تولید میشود ، نخ برای دوخت مانتو توسط تولید کننده دیگر تهیه میشود ، دگمه و سایر ملزومات یک مانتو هم توسط تولید کننده های دیگر فراهم شده و در نهایت صاحب کارگاه مانتو دوزی انها را خریداری و مانتو دوخته میشود و بعد مانتو به مغازه دار و درنهایت به خریدار عرضه میشود .

قیمت مانتو در هریک از مراحل بالا افزایش می باید که این افزایش قیمت در واقع به خاطر کاری است که در مراحل مختلف روی مانتو انجام گرفته است . این ارزش اضافی آمده روی مانتو را در مراحل مختلف تولید به بیان ساده ارزش افزوده می گویند .

و …

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف ارزش افزوده به بیان ساده

نحوه پرداخت مالیات بر ارزش افزوده

نرخ مالیات بر ارزش افزوده

ارزش افزوده ( VAT ) یا مالیات غیر مستقیم

ارزش افزوده چیست ؟

چند نوع مالیات بر ارزش افزوده در قانون مقرر شده است ؟

پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به صورت ماهانه بهتر است یا سالانه ؟

پایان

 

عنوان : مالیات بر ارزش افزوده چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 388 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42 

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت مالیات بر ارزش افزوده

دانلود پاورپوینت مالیات بر ارزش افزوده 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا