تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت سازمان تربیت ‌معلم 2021

دانلود پاورپوینت سازمان تربیت ‌معلم 2021

دانلود پاورپوینت سازمان تربیت ‌معلم 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت سازمان تربیت ‌معلم

 

پاورپوینت سازمان تربیت ‌معلم شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

یکى از سازمان‌هاى مهم آموزش و پرورش هر جامعه سازمانى است که در آن معلمان مورد نیاز دوره‌هاى مختلف تحصیلى تربیت مى‌شوند؛ زیرا محصول این نوع سازمان‌ها، معلمانى هستند که نقطهٔ آغاز هر تحول آموزشى و پرورشى هستند و قادر هستند با دانش و مهارتى که کسب کرده‌اند، چهرهٔ سازمان‌هاى آموزشى را دگرگون سازند و فضاى مدارس را به فضاى محبت، رشد و بالندگى روح‌افزا و لذت‌بخش مبدل کنند و با انتقال عناصر فرهنگى به نسل نوخاسته و اِعمال روش‌هاى مناسب تربیتی، موجبات رشد شخصیت کودکان، نوجوانان را فراهم سازند.

 

 

نظر به اهمیت نقش معلمان و اعتبار و ارزشى که بر آنان متصور است، سرمایه‌گذارى به‌منظور تربیت و تأمین این رکن مهم تعلیم و تربیت بهترین و سودمندترین نوع سرمایه‌گذارى است. گسترش این قبیل سازمان‌ها مهمترین وظیفهٔ مدیران رده عالى آموزش و پرورش و مدیران رده بالاى کشور است. زیباترین اِصلاح و بازسازى آموزش و پرورش در صورتى‌که معلم به تعداد کافى و با کیفیت مطلوب در اختیار نباشد، با شکست روبه‌رو خواهد شد

دانشسراى کشاورزى و سایر مراکز تربیت‌معلم

به‌منظور تربیت آموزگاران فنى براى دبستان‌هاى کشاورزیِ روستائى در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۲۸ اساسنامه و برنامهٔ دانشسراى کشاورزى به تصویب شوراى عالى فرهنگ رسید. فارغ‌التحصیلان این دانشسرا موظف بودند اصول کلى کشاورزى جدید را به‌طور علمى و عملى در قصبات و روستاها تعلیم دهند.

 

و … 

 

فهرست مطالب

مقدمه

دانشسراى کشاورزى و سایر مراکز تربیت‌معلم

 دانشسراى تربیت‌بدنى

 دانشسراى عشایرى

دورهٔ یک‌سالهٔ تربیت‌معلم

مراکز تربیت‌مربى کودک

تربیت‌معلم کودکان استثنائى

تأمین معلم از طریق سپاه دانش

دانشسراهاى راهنمائى تحصیلى

مؤسسهٔ تربیت‌معلم و تحقیقات تربیتى

تربیت‌معلم پس از انقلاب اسلامى (قوانین و مقررات آن)

تشکیلات ادارهٔ کل تربیت‌معلم و آموزش نیروى انسانى و اهم وظایف

سابقهٔ تاریخى و قوانین مهم تربیت‌معلم

دانشگاه تربیت‌معلم

پایان

 

عنوان : سازمان تربیت ‌معلم

فرمت : پاورپوینت

حجم : 316 کیلوبایت

تعداد صفحات : 44

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت سازمان تربیت ‌معلم

دانلود پاورپوینت سازمان تربیت ‌معلم 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا