اخبار ورزشی

کامپیر24 | انتقاد شدید آریگو ساکی از مدافعان میلان

کامپیر24 | انتقاد  شدید آریگو ساکی از مدافعان میلان

کامپیر24 | انتقاد شدید آریگو ساکی از مدافعان میلان

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، در دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا کوپا دو تیم اینتر و میلان برابر هم به میدان رفتند که اینتری‌ها با سه گل حریف خود را شکست دادند تا راهی دیدار نهایی شوند. در این دیدار لائوتارو مارتینس دو بار و گوسنس برای اینتر گلزنی کردند. به این ترتیتب نراتزوری اولین دربی دلا مدونینا را در این فصل برد و به فینال کوپا ایتالیا راه یافت و در آنجا با  یوونتوس دیدار خواهد کرد.

آریگو ساکی به شدت از مدافعان میلان انتقاد کرد و اذعان دارد که اختلاف  اصلی بین روسونری و اینتر در دربی گذشته همین موضوع بود.

سرمربی سابق میلان و ایتالیا به روزنامه لاگاتزتا دلو اسپورت گفت: اینتر زودتر از بن بست خارج شد و سپس به ضد حملات متکی بود و دو گل دیگر به ثمر رساند. مدافعان میلان بیش از حد ضعیف بودند و شما می توانید این را زمانی که اینتر گل دوم را به ثمر رساند، ببینید. میلان زمانی بهترین نتایج را کسب می‌کند که متحد باشد و هر بخش به خوبی به هم متصل باشد.

ساکی گفت: از نظر کیفیت و تجربه، میلان و اینتر حتی قابل مقایسه نیستند. اینتر یک تیم برتر است و به لطف سرمایه‌گذاری‌هایش به رسیدن به یک سطح عالی در اروپا نزدیک‌تر است. با این حال، آنها هنوز به عنوان یک تیم نیاز به پیشرفت دارند. مهاجمان باید به مدافعان کمک کنند و مدافعان باید از حمله حمایت کنند، این تنها راه برای دستیابی به اهداف مربوطه است.

اینتر پس از قهرمانی در سوپرجام در ژانویه در رقابت برای سه گانه داخلی است. آنها دو امتیاز کمتر از میلان در سری آ دارند، اما در صورت پیروزی در بازی هفته آینده مقابل بولونیا، می‌توانند به بالای جدول برسند.

انتهای پیام

کامپیر24 | انتقاد شدید آریگو ساکی از مدافعان میلان 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا