تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت نرخ لایبور چیست 2021

دانلود پاورپوینت نرخ لایبور چیست 2021

دانلود پاورپوینت نرخ لایبور چیست 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت نرخ لایبور چیست

 

پاورپوینت نرخ لایبور چیست شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

نرخ لایبور نرخ پایه‌ی سودی است که بانک‌ها به‌صورت روزانه، یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله برای وام‌هایی که به یکدیگر می‌دهند، درنظر می‌گیرند. این معیار نرخ پایه‌ی سود‌ بانک‌ها را در سراسر جهان مشخص می‌کند. لایبور مخفف نرخ بهره‌ی استقراض بین بانکی لندن است و خبرگزاری رویترز هر روز در ساعت ۱۱ صبح آن را به نرخ پنج ارز جهانی بیان می‌کند. این ارز‌ها عبارت‌اند از فرانک سوئیس، یورو، پوند، ین ژاپن و دلار آمریکا.

در چهارم آگوست سال ۲۰۱۴ اداره‌ی ICE مدیریت لایبور را از انجمن بانکدارهای بریتانیا گرفت و خود عهده‌دار محاسبه‌ی آن شد. ICE این نرخ را براساس اظهار تک‌تک بانک‌های مشارکت‌کننده محاسبه می‌کند. همچنین یک هیئت نظارت از ۱۱ تا ۱۸ بانک مشارکت‌کننده برای هر ارز وجود دارد.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
لایبور چگونه محاسبه می‌شود
چرا لایبور مهم است؟
لایبور چگونه بر شما تأثیر می‌گذارد
رسوایی لایبور در سال ۲۰۱۲
پایان

 

عنوان : نرخ لایبور چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 376 کیلوبایت

تعداد صفحات : 32 

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت نرخ لایبور چیست

دانلود پاورپوینت نرخ لایبور چیست 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا