اخبار ورزشی

کامپیر24 | توخل: چرا داور با آنچلوتی می خندید!

کامپیر24 | توخل: چرا داور با آنچلوتی می خندید!

کامپیر24 | توخل: چرا داور با آنچلوتی می خندید!

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، رئال مادرید بامداد چهارشنبه در چارچوب دیدار برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان چلسی بود که پس از ۱۲۰ دقیقه سخت و نفس‌گیر توانست چلسی را شکست دهد و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند تا حریف برنده دیدار منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید شود. رئال مادرید در مجموع با نتیجه ۵ بر ۴ برنده این دیدار زیبا و نفس‌گیر شد.

 توخل سرمربی چلسی گفت: زمانی که می‌خواستم بروم و از تیم داوری تشکر کنم، داور بازی با مربی حریف لبخند می‌زد و می‌خندید. فکر می‌کنم این کار بسیار اشتباهی است که داور بعد از سوت پایان انجام داد، ۱۲۶ دقیقه یک تیم تمام تلاش خود را می‌کند و وقتی می‌روی داور را ببینی او با مربی دیگر لبخند می‌زند و می‌خندد، زمان بدی برای این کار بود. من این را به خود داور بازی هم گفتم. در هر صورت هر چند از این رفتار داور ناراحت هستم ولی به تیم خودم تبریک می گویم که جانانه برابر یکی از بهترین تیم‌های اروپا بازی کردند و هر چه در توان داشتند نشان دادند.

توخل هم‌چنین از این که مارسینیاک داور بازی هنگام گل مارکوس آلونسو خودش مانیتور VAR را بررسی نکرد اعلام نارضایتی کرد و گفت: من صحنه گل را ندیدم، اما بسیار ناامید هستم که او به تنهایی آن را بررسی نکرد. داور اول باید رییس بماند و تصمیمات را به کسی ندهد که روی صندلی نشسته است. من به بازیکنانم بسیار افتخار می‌کنم و فکر می‌کنم شایسته صعود بودیم اما شانس با ما همراه نبود. هیچ پشیمانی وجود ندارد. این باخت‌ها از انواع شکست‌هایی است که شما می‌توانید به عنوان یک ورزشکار با افتخار آن را قبول کنید. انتضارات در چلسی بسیار زیاد است و بازیکنان امشب برابر رئال مادرید نشان دادند چه توانایی زیادی دارند.

انتهای پیام

کامپیر24 | توخل: چرا داور با آنچلوتی می خندید! 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا