تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت امامت از منظر حدیث لوح 2021

دانلود پاورپوینت امامت از منظر حدیث لوح 2021

دانلود پاورپوینت امامت از منظر حدیث لوح 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت امامت از منظر حدیث لوح

 

پاورپوینت امامت از منظر حدیث لوح شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

امامت در عقیده اثنی عشریه با ادله مختلفی بیان شده    است. قرآن و سنت در کمال اتقان بر امامت و ولایت اهل  بیت(ع) دلالت دارد. در این نوشته به بررسی مفاد یکی از ادله امامت اهل  بیت (ع) معروف به “حدیث لوح” می  پردازیم؛ لوحی که خداوند به پیامبر اکرم(ص) به عنوان هدیه برای تولد امام حسین(ع) اهداء نموده و برای شاد شدن دختر گرامی  اش به ایشان اعطاء می  شود.

مفاد حدیث لوح

روایاتی که در مورد ولایت و امامت اهل  بیت (ع) وارد شده علاوه بر اثبات امامت به فضائل آیشان نیز وابستگی دارد. در این حدیث لوح نیز علاوه بر امامت اهل  بیت(ع) توضیحاتی نیز از خصوصیات امامان بیان شده که خود نشانگر توجه خداوند به این ویژگی  ها است. طبق این حدیث خداوند خودش تعیین کننده وصایت و حجت بر مردم در طول تاریخ بشر بوده است که از پیامبران و جانشینان ایشان شروع شده و به امامت ختم شده و طبق فرموده خدا با این معرفی دین خدا کامل شد و نعمت الهی به نهایت رسید.

   و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

مفاد حدیث لوح

حجیت حدیث لوح

کرامتی دیگر برای اهل بیت (ع)

موقعیت حدیث لوح

بیان حدیث

نکته

پایان

 

عنوان : امامت از منظر حدیث لوح

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

امامت از منظر حدیث لوح

دانلود پاورپوینت امامت از منظر حدیث لوح 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا