اخبار ورزشی

کامپیر24 | اعزام تیم کامپوند به کاپ جهانی کره/ وضعیت نامشخص ریکرو برای اعزام به بازیهای آسیایی

کامپیر24 | اعزام تیم کامپوند به کاپ جهانی کره/ وضعیت نامشخص ریکرو برای اعزام به بازیهای آسیایی

کامپیر24 | اعزام تیم کامپوند به کاپ جهانی کره/ وضعیت نامشخص ریکرو برای اعزام به بازیهای آسیایی

غلامرضا شعبانی بهار در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد این فدراسیون در سال گذشته، اظهار کرد: سال گذشته با وجود تمام مشکلات و بدهی‌هایی که فدراسیون با آن مواجه بود، ۱۰ اعزام برون مرزی در ریکرو، کامپوند و پاراتیروکمان داشتیم و موفق به افتتاح خوابگاه کمانداران که یک پروژه ۱۸ ماهه بود و استقرار ساختمان اداری فدراسیون در سایت تیروکمان شدیم.

وی درباره وضعیت تیم ریکرو و کامپوند برای شرکت در بازیهای آسیایی هانگژو چین، گفت: در حال حاضر تمام تیم‌ها اعم از ریکرو، کامپوند، پاراتیروکمان و دانشجویان در سایت تیروکمان در اردوی آمادگی بسر می‌برند و این اردوها تا زمان اعزام تیم‌ها به مسابقات برون مرزی ادامه خواهد داشت. به هر صورت شرایط راضی کننده است و سعی داریم بهترین نفرات را برای رویدادهای پیش رو گزینش کنیم.

رییس فدراسیون تیروکمان در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ریکرو نیز به بازیهای آسیایی اعزام می‌شود یا خیر؟ تصریح کرد: اعزام تیم کامپوند به بازیهای آسیایی قطعی است، اما هنوز وضعیت تیم ریکرو برای اعزام به بازیهای آسیایی مشخص نیست و پس از ارزیابی و بررسی رکوردها، کمیته ملی المپیک نظر نهایی را اعلام خواهد کرد که امکان اعزام تیم ریکرو به این بازیها وجود دارد یا خیر؟

شعبانی بهار همچنین از اعزام تیم کامپوند به مسابقات کاپ جهانی و تیم ریکرو به کاپ آسیا خبر داد و گفت: رقابتهای کاپ جهانی تنها جنبه تدارکاتی برای آماده سازی تیم کامپوند جهت شرکت در بازیهای آسیایی چین دارد که اواخر اردیبهشت در کره جنوبی برگزار می‌شود. همچین تیم ریکرو نیز اواسط اردیبهشت برای شرکت در کاپ آسیا اواسط اردیبهشت به سلیمانیه عراق خواهد رفت.

وی با اشاره به جوانگرایی و دگرگونی در تیم ریکرو، افزود: با توجه به برنامه ریزی انجام شده در تیم ریکرو برای موفقیت این رشته در المپیک ۲۰۲۸ ، سیاست کلی بر این است که بعد از این تنها کسانی به تیم ملی دعوت شوند که بالاترین رکورد را در تمرینات و مسابقات انتخابی به ثبت برسانند. بنابراین هر فردی که ادعای حضور در تیم ملی را دارد باید رکورد ۶۶۰ در بخش مردان و ۶۵۰ در زنان را بزند تا شرایط حضورش در تیم ملی فراهم شود.

رییس فدراسیون تیروکمان در پایان همچنین درباره وضعیت زهرا نعمتی نیز گفت: در جریان برنامه‌های زهرا نعمتی نیستم و بستگی به تصمیم خود او دارد که با تیروکمان فعالیت کند یا پاراتیروکمان.

انتهای پیام

کامپیر24 | اعزام تیم کامپوند به کاپ جهانی کره/ وضعیت نامشخص ریکرو برای اعزام به بازیهای آسیایی 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا