تکنولوژی

کامپیر24 | تا عید فطر اکثر دانشجویان به دانشگاه بازمی‌گردند

کامپیر24 | تا عید فطر اکثر دانشجویان به دانشگاه بازمی‌گردند

کامپیر24 | تا عید فطر اکثر دانشجویان به دانشگاه بازمی‌گردند

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا صالحی در مراسم استقبال از دانشجویان دانشکده برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی که عصر امروز با حضور دانشجویان این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه بدون دانشجو مرده هست و در این دو سال آموزش مجازی روحی در دانشگاه جریان نداشت؛ اما امروز با حضور دانشجویان، شرایط خوبی در دانشگاه جریان پیدا کرده و موجب خوشحالی ما است.

وی ادامه داد: با تامل و بررسی‌های فراوانی که صورت گرفت، تصمیم گرفتیم که با آغاز ازسرگیری آموزش حضوری، پذیرای دانشجویان ورودی ۹۹ باشیم.

دکتر صالحی با تاکید بر اینکه حضور دانشجویان به صورت تدریجی انجام می‌شود، افزود: برنامه ریزی کرده‌ایم که بتوانیم تا عید فطر اکثریت دانشجویان را برای آموزش حضوری به دانشگاه دعوت کنیم تا دانشگاه به تدریج به شرایط عادی بازگردد.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به شرایط دانشجویان برق این دانشگاه، گفت: در دانشکده برق حدود ۱۴۰۰ دانشجو و حدود ۷۰۰ دانشجو در دانشکده کامپیوتر داریم. این بدان معناست که حدود ۲۱۰۰ دانشجو در دانشگاه حضور داشتند.

وی یادآور شد: در این دو سال آزمایشگاه‌های دانشگاه تعطیل نشد و کارهای پژوهشی انجام شد.

دکتر صالحی با بیان اینکه بازگشت دانشجویان به دانشگاه با عشق و علاقه بیشتری نسبت به پیش از کرونا همراه است، گفت: در حال حاضر اساتید نیز از بازگشت حضوری دانشجویان خوشحال هستند.

همچنین در این مراسم، دکتر حسن کریمی مزرعه شاهی، سرپرست دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه آموزش در مقطع کارشناسی، اساس و مبنا است، آموزش حضوری را از این مقطع آغاز کردیم و پذیرای دانشجویان ورودی ۹۹ هستیم و مراسم‌های مختلفی را برای استقبال از دانشجویان دانشکده‌های مختلف در نظر گرفته‌ایم.

وی تصریح کرد: حضور شما دانشجویان، شور و نشاط خوبی را به دانشگاه آورده است و تمام اساتید دانشگاه نیز از حضور دوباره دانشجویان در دانشگاه ابراز خوشحالی کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، مراسم استقبال از دانشجویان رشته‌های برق و کامیپوتر عصر امروز با حضور حدودا ۱۵۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه در فضایی شاد و پرنشاط در دانشکده برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد و در این مراسم چند تن از  دانشجویان به اجرای موسیقی زنده پرداختند.

انتهای پیام

کامپیر24 | تا عید فطر اکثر دانشجویان به دانشگاه بازمی‌گردند 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا