اخبار روز

کامپیر24 | سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو/دنا معمولی ٣۶٢ میلیون تومان شد

کامپیر24 | سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو/دنا معمولی ٣۶٢ میلیون تومان شد

کامپیر24 | سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو/دنا معمولی ٣۶٢ میلیون تومان شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی بازار خودرو از ریزش گسترده قیمت ها در ۲۴ ساعت گذشته حکایت دارد به طوری که در بین خودروهای پژو مدل ۲۰۶ تیپ ۲ سال ۱۳۹۹ در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۵۵ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۲۶۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۶۶ میلیون تومان رسیده است و ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۳۳۱ میلیون تومان قیمت خورده است.

گفتنی است که در میان این کاهش قیمت ها پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی را تجربه کردند و به ترتیب یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان قیمت خورده اند.

خودروهای تیبا نیز امروز شاهد کاهش قیمت ها بوده‌اند به طوری که تیبا صندوقدار مدل ۱۳۹۹ در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۷۱ میلیون تومان قیمت خورده است و تیبا ۲ مدل ۱۳۹۹ نیز با کاهش قیمت یک میلیون تومانی در ۲۴ ساعت گذشته امروز ۱۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای دنا نیز امروز از این کاهش قیمت ها در امان نبوده اند به طوری که دنا توربوپلاس دنده ای از ۴۹۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۹۱ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

۲۲۳۲۲۷

کامپیر24 | سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو/دنا معمولی ٣۶٢ میلیون تومان شد 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا