تکنولوژی

کامپیر24 | ۷ محصول دانش‌بنیان در حوزه فناوری‌های مکان‌محور رونمایی می‌شود

کامپیر24 | ۷ محصول دانش‌بنیان در حوزه فناوری‌های مکان‌محور رونمایی می‌شود

کامپیر24 | ۷ محصول دانش‌بنیان در حوزه فناوری‌های مکان‌محور رونمایی می‌شود

به گزارش ایسنا، در این رویداد بین‌المللی از ۷ دستاورد دانش‌بنیانی رونمایی می‌شود. «سامانه مدیریت و یکپارچه‌سازی داده‌های مکانی»، «پکیج نرم‌افزاری وب جی‌آی‌اس» و «سامانه سحاب»،«٢ محصول تصویربرداری هم زمان دو بعدی و سه بعدی و انیمیشن در بستر موتور gis یا سیستم اطلاعات جغرافیایی ) و فیلم برداری و ساخت انیمیشن درباره عوارض کره زمین»، «۲ دستگاه گیرنده مولتی فرکانس و رفرنس استیشن» تولیداتی هستند که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و برای نخستین بار در این نمایشگاه رونمایی می‌شوند.

نمایشگاه بین‌المللی ایران ژئو ۱۴۰۰، به شرکت‌ها فرصت «معرفی توانمندی‌ها و محصولات در سطح گسترده و بین‌المللی»، «برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیازهای آنها»، «شناخت رقبا و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه‌های آنها»، «فرصت جذب سرمایه‌گذار و توسعه فعالیت شرکت‌ها»، «انجام مذاکرات تجاری و انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی» و «شرکت در نشست‌های تجاری بین‌المللی با هیات‌های خارجی مدعو» را می‌دهد.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، به همین دلیل ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این رویداد مشارکت کرده است تا ضمن معرفی دستاوردهای دانش‌بنیانی به صنعت، فضایی برای توسعه بازار داخلی و جهانی این محصولات ایران‌ساختی را نیز فراهم کند. بنابراین از حضور ۸ شرکت دانش‌بنیان در این رویداد فناورانه حمایت کرده است؛ مجموعه‌هایی که با تولید محصولاتی با فناوری پیشرفته در کشور، زمینه توسعه حوزه ژئوماتیک را در کشور فراهم کرده‌اند.

انتهای پیام

کامپیر24 | ۷ محصول دانش‌بنیان در حوزه فناوری‌های مکان‌محور رونمایی می‌شود 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا