اخبار ورزشی

کامپیر24 | جدایی دیگو کاستا از مینیرو برزیل

کامپیر24 | جدایی دیگو کاستا از مینیرو برزیل

کامپیر24 | جدایی دیگو کاستا از مینیرو برزیل

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، دیگو کاستا پس از تنها ۵ ماه حضور در تیم برزیلی با اتلتیکو مینیرو خداحافظی کرد و صحبت از انتقال رایگان احتمالی به آرسنال شده است.

کاستای برزیلی‌تبار تقریباً تمام دوران حرفه‌ای خود را در اروپا گذرانده بود قبل از اینکه در آگوست ۲۰۲۱ به اتلتیکو رفت. او در بازی‌های دوستانه سال ۲۰۱۳ دو بار برای تیم ملی فوتبال برزیل بازی کرد قبل از اینکه مجوز تغییر ملیت و بازی برای اسپانیا را کسب کند.

او در پست اینستاگرامی خود نوشت: امروز رسماً اتلتیکو را ترک می کنم. می خواهم از همه هواداران به خاطر حمایت گرم و محبتی که از روز اول دریافت کردم تشکر کنم.

میکل آرتتا پس از درگیری با پیر امریک اوبامیانگ به یک مهاجم نیاز دارد و به همین خاطر ممکن است مهاجم سابق چلسی راهی تیم رقیب شود. این انتقال می تواند یادآور انتقال ویلیان دیگر بازیکن چلسی باشد که به آرسنال پیوست.

دوران کوتاه او در شهر بلو هوریزونته موفقیت آمیز بود زیرا اتلتیکو در سال ۲۰۲۱ دو قهرمانی در لیگ و جام حذفی را کسب کرد. قرارداد کاستا قرار بود تا پایان سال جاری اعتبار داشته باشد. تا قبل از پیوستن به مینیرو، کاستا هرگز در سرزمین مادری خود فوتبال بازی نکرده بود و در سال ۲۰۰۶ در ۱۷ سالگی به تیم پرتغالی براگا رفت. این اولین قهرمانی باشگاه در نیم قرن گذشته بود.

اتلتیکو در توییتر خود نوشت که کاستا ۱۹ بازی برای این باشگاه انجام داد و ۵ گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. او در دوران حضورش در این باشگاه از مشکلات مصدومیت رنج می برد.

کاستا دو بار با اتلتیکو مادرید قهرمان لالیگا اسپانیا شد و دو بار با چلسی قهرمان لیگ برتر انگلیس شد. او در دو جام جهانی برای اسپانیا بازی کرد و در سال ۲۰۱۴ با اتلتیکو مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید.

انتهای پیام

کامپیر24 | جدایی دیگو کاستا از مینیرو برزیل 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا