تکنولوژی

کامپیر24 | ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد آغاز شد

کامپیر24 | ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد آغاز شد

کامپیر24 | ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد آغاز شد

به گزارش ایسنا،‌ با توجه به مصوبه نوزدهمین جلسه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، مقرر شد مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محل‌هایی که ظرفیت آنها خالی مانده، همراه با رشته محل‌های جدید انجام شود.

بر این اساس،‌متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org از نتیجه نتایج تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال دوم ۱۴۰۰ دانشگاه مطلع شوند و با مراجعه به سامانه آموزشیار  edu.iau.ac.ir و  مطابق جدول زمانی اعلام شده،‌ نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کدرشته/ محل از مجموعه‌های امتحانی مجاز اقدام کنند.

پذیرفته شدگان کلیه محل­‌های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای  ثبت نام این مقطع را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.

مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان توصیه کرده که ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

مهلت انتخاب رشته این متقاضیان تا روز دوشنبه ۲۷ دی ماه ادامه دارد.

انتهای پیام

کامپیر24 | ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد آغاز شد 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا