اخبار ورزشی

کامپیر24 | جریمه ۴۰۰ میلیون تومانی انصراف از جام حذفی فوتبال

کامپیر24 | جریمه ۴۰۰ میلیون تومانی انصراف از جام حذفی فوتبال

کامپیر24 | جریمه ۴۰۰ میلیون تومانی انصراف از جام حذفی فوتبال

به گزارش ایسنا، امیرحسین روشنک، مسئول برگزاری جام حذفی در حاشیه قرعه‌کشی مرحله چهارم این مسابقات اظهار کرد: مسابقات این مرحله در ۲۸ و ۲۹ آذر برگزار می‌شود و باید برنامه‌ریزی خاصی با توجه به فشردگی بازی‌های لیگ برتر انجام شود. این بازی‌ها بعد از هفته دهم لیگ برتر برگزار خواهد شد و تا روز شنبه تکلیف این برنامه‌ریزی مشخص می‌شود.

او در خصوص انصراف از جام حذفی گفت: تیم‌ها حتما باید شرکت کنند. در آیین نامه آمده است که تیم لیگ برتری که از جام حذفی انصراف دهد، ۴۰۰ میلیون، تیم دسته یکی ۲۰۰ میلیون و تیم‌های دسته دومی ۵۰ میلیون تومان جریمه خواهند شد. هیچوقت تیم لیگ برتری نداشتیم که انصراف دهد و امیدواریم این اتفاق نیفتد و امیدواریم سایر تیم‌های دسته‌های پایین‌تر هم این کار را انجام ندهند.

روشنک در خصوص برنامه ریزی جام حذفی توضیح داد: اگر برنامه‌ای که در ذهن ماست، انجام شود فینال در خرداد برگزار خواهد شد. همچنین طبق پیش‌بینی‌ها، مرحله بعد در تاریخ ۲۲ و ۲۳ دی برگزار می‌شود و سعی می‌کنیم تا قبل از عید مرحله یک چهارم نهایی را هم برگزار کنیم و ۳ دیدار برای سال آینده بماند. تیم‌های میزبان باید برگزاری مسابقات را به نحو احسن انجام دهند و تیم‌های دسته پایین‌تر که در این سطح می‌خواهند بازی و میزبانی کنند، باید سعی کنند هر چه زودتر نواقص و ایرادهای ورزشگاهشان را حل کنند.

مسئول برگزاری جام حذفی در پایان در خصوص اخطاری‌ها و محرومیت از این مسابقات عنوان کرد: جام حذفی با توجه به این که در قبال یک تورنمنت برگزار می‌شود و تعداد بازی‌ها کم است، محرومیت با دو اخطار صورت می‌گیرد و اگر بازیکنی دو کارت زرد بگیرد، برای بازی سوم نمی تواند برای تیمش بازی کند و محرومیت‌های فصل قبل به این فصل انتقال پیدا کرده است.

انتهای پیام

کامپیر24 | جریمه ۴۰۰ میلیون تومانی انصراف از جام حذفی فوتبال 2021

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا